İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Vertex AI ile Uygulama Geliştirme

Vertex AI, yeni API’lar ve gelişmelerle uygulama geliştirmeyi hızlandırıyor. Bu platform, geliştiricilerin teknik zorlukları aşmalarına yardımcı olacak yeni API’lar sunarak, daha hızlı ve etkili generatif uygulamalar oluşturmalarını sağlıyor. Özellikle Demitrius gibi ürün yöneticileri, belge anlama, gömülü API’ler ve vektör arama gibi alanlarda yapılan iyileştirmelerle uygulama kalitesini artırıyor.

Vertex AI’nin sunduğu API’lar, gerçek ve doğru verilere dayanarak ifadelerin doğruluğunu değerlendirme yeteneğine sahip. Bu API’lar, geliştiricilere benzersiz özellikler oluşturma imkanı verirken, aynı zamanda Google’ın uzmanlığından faydalanarak popüler ve karmaşık problemleri etkili bir şekilde çözüyor.

API’ler, geliştiricilerin popüler çerçevelerle kolayca entegrasyon yapmalarını ve kapsamlı çözümler oluşturabilmeleri için üçüncü taraf ve açık kaynak API’leri ile birleştirilebiliyor. Vertex AI, kullanıcı sorunlarına odaklanarak ve Google’ın sihirli dokunuşlarıyla kaliteli yanıtlar üretiyor.

Yorumlar kapatıldı.