Tagged: udemy kupon

Günün Ücretsiz Udemy Eğitimleri

Günün Ücretsiz Udemy Eğitimleri

ScratchJr 5-7 Yaş Arası Kodlama Eğitimi https://www.udemy.com/course/scratchjr-ile-kodluyorum/?deal_code=&utm_source=aff-campaign&utm_medium=udemyads&utm_term=Homepage&utm_content=Textlink&utm_campaign=Admitad-default&admitad_uid=4c7843d89dd809c08d744eddecf81f3d&publisher_id=1274358 CONDITIONAL SENTENCES (ŞARTLI CÜMLELER) – YDS/YÖKDİL/YDT https://www.udemy.com/course/conditional-sentences-sartli-cumleler-ydsyokdilydt/ Algoritma ve Programlama Mantığı Eğitimi https://www.udemy.com/course/algoritma-ve-programlama-mantg-egitimi/ CSS Flexbox Eğitimi https://www.udemy.com/course/css-flexbox-egitimi/ Türk Şirketleri için E-ihracat ve Amazon’da Satış Eğitimi https://www.udemy.com/course/amazonda-satis-e-ihracat-egitimi/ The...

Günün Ücretsiz Udemy Eğitimleri

Günün Ücretsiz Udemy Eğitimleri

A’dan Z’ye WordPress İle Site Kurmak Ve Gelir Elde Etmek https://www.udemy.com/course/adan-zye-wordpress-ile-site-kurmak/?deal_code=&utm_source=aff-campaign&utm_medium=udemyads&utm_term=Homepage&utm_content=Textlink&utm_campaign=Admitad-default&admitad_uid=91ea73bc8a5f5584361e82c0c158c728&publisher_id=1274358&couponCode=FREEYG Sıfırdan Türkçe iOS Programlama Öğrenin https://www.udemy.com/course/sifirdan-ios-programlama-ogrenin/ Sıfırdan İleri Seviye E-Ticaret Sitesi Yapma (PHP+MYSQL) https://www.udemy.com/course/sifirdan-ileri-seviye-php-pdo-e-ticaret-web-sitesi-yapma Yazılıma İlk Adım : Akış Diyagramları Eğitimi Advance Microsoft...

Günün Ücretsiz Udemy Eğitimleri

Günün Ücretsiz Udemy Eğitimleri

Matematik Fen ve İngilizce derslerinden aşağıdaki 32 saatlik LGS hazırlık eğitimini bugraayan.com koduyla ücretsiz alabilirsiniz. https://www.udemy.com/course/max-net-matematik-8-sinif-soru-bankasi-lgs-hazirlik/?couponCode=BUGRAAYAN.COM https://www.udemy.com/course/max-net-fen-bilimleri-8-sinif-soru-bankasi-lgs-hazirlik/?couponCode=BUGRAAYAN.COM https://www.udemy.com/course/8-sinif-overcome-lgs-ingilizce-16-deneme-sinavi-meb-lgs/?couponCode=BUGRAAYAN.COM BUGRAAYAN koduyla aşağıdaki 5 saatlik siber güvenlik eğitimini ücretsiz alabilirsiniz: https://t.co/068jqOAqtM?amp=1 Android Geliştiriciler İçin Kotlin Kursu...

Günün Ücretsiz Udemy Eğitimleri

Günün Ücretsiz Udemy Eğitimleri

Tavsiye takip bağlantısı. Güzel eğitimler oluyor: https://twitter.com/bilgiekonomisi HTML&HTML5 Sıfırdan Kapsamlı Eğitim Seti: https://www.udemy.com/course/bidoluyazilim_html_html5_egitim_seti/ Sıfırdan Temel HTML Öğrenin: https://www.udemy.com/course/sifirdan-profesyonel-html-ogrenin/ YDS YÖKDİL ve YKS-DİL İNGİLİZCE SINAVLARI HAZIRLIK REHBERİ: https://www.udemy.com/course/yds-yokdil-ve-yks-dil-ingilizce-sinavlari-hazirlik-rehberi/ Network Marketing Ağ Pazarlamada Başarının Sırrı: https://www.udemy.com/course/network-marketing-ag-pazarlamada-basarnn-srr/...

Günün Ücretsiz Udemy Eğitimleri

Günün Ücretsiz Udemy Eğitimleri

Günün Tavsiye Youtube Kanalı: https://www.youtube.com/channel/UC6l5k-pQi91qaoqVUBBvSZg?sub_confirmation=1 Shopify Satış Eğitimi: https://www.udemy.com/course/draft/2397162/?couponCode=SHOPIFYDROPSHIPPING Fotoğrafçılara özel web sitesi hazırlama eğitimi: https://www.udemy.com/course/fotografcilara-ozel-web-sitesi-hazirlama-rehberi/?couponCode=REBIRTHFREE Sıfırdan Zirveye Amazon Dropshipping Eğitimi https://www.udemy.com/course/amazon-dropshipping-egitim/?couponCode=CEMTANER&deal_code=&utm_source=aff-campaign&utm_medium=udemyads&utm_term=Homepage&utm_content=Textlink&utm_campaign=Admitad-default&admitad_uid=c5f77f99dd5abd4aaf6b58d759c21529&publisher_id=1274358 Temel ASP.NET MVC – Yeni Başlayanlar için bir saatte MVC https://www.udemy.com/course/temel-aspnet-mvc-yeni-baslayanlar-icin-bir-saatte-mvc/?deal_code=&utm_source=aff-campaign&utm_medium=udemyads&utm_term=Homepage&utm_content=Textlink&utm_campaign=Admitad-default&admitad_uid=072562aa92dd30f5323602422970142b&publisher_id=1274358 Network...

Günün Ücretsiz Udemy Eğitimleri

Günün Ücretsiz Udemy Eğitimleri

Special Education : Practical Guide For Parents and Officals ( Türk Eğitmen ) https://www.udemy.com/course/specialeducationilbeyucar/?couponCode=3EA207EC5611AB2D6844 Ali Express Dropshipping: https://www.udemy.com/course/aliexpress-dropshipping/?couponCode=20B8FE92A5EECB9F11F7 E-ticaret sitesi kurma: https://www.udemy.com/course/e-ticaret-sitesi-kurma-egitimi/?couponCode=4DE9774D76990C2F669D Facebook & Instagram Reklamcılığı (Temel ve Orta Düzey) https://www.udemy.com/course/facebook-instagram-reklamciligi-temel-ve-orta-duzey/ Network Marketing Ağ...

Günün Ücretsiz Udemy Eğitimleri

Günün Ücretsiz Udemy Eğitimleri

Püf Noktalarıyla Kişisel Gelişim, İletişim, Başarı ve Sağlık https://www.udemy.com/course/kisisel-gelisim-iletisim-psikoloji-sigarayi-birakma-diyetler-iliskiler/ C ile Sıralama Algoritmaları (Sort Algorithm) https://www.udemy.com/course/c-ile-siralama-algoritmalari-sort-algorithm/ Algoritma Problemleri ve Çözümleriyle Programlamaya Giriş https://www.udemy.com/course/algoritma-problemleri-ve-cozumleriyle-programlamaya-giris/ bugraayan.com İşaret Dili Eğitimi https://www.udemy.com/course/isaret-dili-egitimi-f/ Photoshop İçinde Pratik Uygulamalar https://www.udemy.com/course/photoshopta-pratik-uygulamalar/ The...

Günün Ücretsiz Udemy Eğitimleri

Günün Ücretsiz Udemy Eğitimleri

Siber Güvenlik: https://www.udemy.com/course/sfrdan-temel-ethical-hacker-ve-siber-guvenlik-kursu/?couponCode=D84AAE007417933B4178 Shopify Dropshipping İle İnternetten Para Kazan: https://www.udemy.com/course/shopify-dropshipping-ile-internetten-para-kazan/?deal_code=&utm_source=aff-campaign&utm_medium=udemyads&utm_term=Homepage&utm_content=Textlink&utm_campaign=Admitad-default&admitad_uid=9bed248538e868335ca3ca0abf8c03b7&publisher_id=1274358 Başlangıçtan İleri Seviyeye Python: https://www.udemy.com/course/baslangictan-ileri-seviyeye-python/ The Complete Train the Trainer Bootcamp – Beginners-Advancedhttps://bit.ly/364plk0———————————-Complete Personal Development Personal Transformation Coursehttps://bit.ly/2z2Y2dQ———————————-The Complete Job Interviewing Skills Masterclass Coursehttps://bit.ly/2TbpLQa———————————-The...

Günün Ücretsiz Udemy Eğitimleri

Günün Ücretsiz Udemy Eğitimleri

Structural Design Patterns -1 (Yapısal Tasarım Kalıpları)https://www.udemy.com/course/structural-design-patterns-1/ Structural Design Patterns -2 (Yapısal Tasarım Kalıpları)https://www.udemy.com/course/structural-design-patterns-2/ Algoritma Problemleri ve Çözümleriyle Programlamaya Girişhttps://www.udemy.com/course/algoritma-problemleri-ve-cozumleriyle-programlamaya-giris/ Python Programlama Başlangıç Eğitimi – 1.Bölümhttps://www.udemy.com/course/python-programlama-baslangic-kursu-egitimi/ Python Programlama Başlangıç Eğitimi – 2.Bölümhttps://www.udemy.com/course/python-programlama-baslangic-egitimi-kursu/ Sıfırdan İleri...

Günün Ücretsiz Udemy Eğitimleri

Günün Ücretsiz Udemy Eğitimleri

UNİTY İLE YAPAY ZEKAYI ÖĞREN https://www.udemy.com/course/unity-ile-yapay-zekayi-ogren/?deal_code=&utm_source=bu-campaign&utm_medium=ben&utm_content=bir&utm_campaign=hirsizim2edwad-default&admitad_uid=f20fd34d13251ece33a20bf765c3eb1a&publisher_id=1274358 Temel Seviye ReactJs https://www.udemy.com/course/temel-seviye-reactjs/ Profesyonel Photoshop CC2020 Retouch ve Manipülasyon Eğitimi https://www.udemy.com/course/profesyonel-photoshop-cc2020-retouch-ve-manipulasyon-egitimi/ Linux: Herkes İçin Özgür İşletim Sistemi https://www.udemy.com/course/temel-linux-terminal-komutlar/ Kullanıcı Deneyimi Tasarımı: https://www.udemy.com/course/userspots-kullanici-deneyimi-101/ Difficult Conversation Skills & Communication...