Monthly Archive: Nisan 2020

Günün Ücretsiz Eğitimleri

Günün Ücretsiz Eğitimleri

Türkçe: Amazon Dropshipping: https://www.udemy.com/course/amazondropshippingdersleri/?deal_code=&utm_source=aff-campaign&utm_medium=udemyads&utm_term=Homepage&utm_content=Textlink&utm_campaign=Admitad-default&admitad_uid=0c0fa122136abb53d87773a70a70d746 Youtuber olma: https://www.udemy.com/course/youtube-youtuber-ile-ogrenilir/?deal_code=&utm_source=aff-campaign&utm_medium=udemyads&utm_term=Homepage&utm_content=Textlink&utm_campaign=Admitad-default&admitad_uid=a85ed6b074ddcf2f2ab2c6f49194495e E-Mail Marketing: https://www.udemy.com/course/e-mail-marketing-sirlari-2019-istediginiz-e-maile-ulasin/?deal_code=&utm_source=aff-campaign&utm_medium=udemyads&utm_term=Homepage&utm_content=Textlink&utm_campaign=Admitad-default&admitad_uid=4558b85bce099bb79a62a2cb70532682 Fitness Eğitimi: https://www.udemy.com/course/zindelik-ve-canllk-icin-antrenman-egzersiz-plan/?deal_code=&utm_source=aff-campaign&utm_medium=udemyads&utm_term=Homepage&utm_content=Textlink&utm_campaign=Admitad-default&admitad_uid=572c363f775cf7cd9f85bb9b584121d4Yeni Başlayanlar için Temel Sql Eğitimi 1 https://www.udemy.com/course/yeni-baslayanlar-icin-temel-sql-egitimi-1/Dijital Pazarlamaya Giriş, Dijital Pazarlama Temelleri https://www.udemy.com/course/dijital-pazarlamaya-giris/ Danışmanlık: Başkalarına Yardım Ederek Para Kazanın https://www.udemy.com/course/danismanlik-baskalarina-yardim-ederek-para-kazanin/Proje Üzerinden...

Günün Ücretsiz Udemy Kursları

Günün Ücretsiz Udemy Kursları

Günün Ücretsiz Kursları: Yeni Nesil Mühendisler için İş ve Zaman Planlama Rehberi:https://www.udemy.com/course/yeni-nesil-muhendisler-icin-is-ve-zaman-planlama-rehberi/?source=bugraayan.com Bağlama Eğitimi Özel Seri: https://www.udemy.com/course/baglamakursu_tanerdemiralp/?source=bugraayan.com WordPress Eğitimi : https://www.udemy.com/course/uzmanindan-ucretsiz-wordpress-egitim-seti/?source=bugraayan.com Rubik Küp Eğitim Seti:https://www.udemy.com/course/rubik-kup-egitim-seti/?source=bugraayan.com Dropshipping Eğitimi: https://www.udemy.com/course/dropshipping-kursu/?source=bugraayan.com İngilizce: WiFi Hacking using Evil Twin...

Günün Ücretsiz Udemy Kursları 20.04.2020

Günün Ücretsiz Udemy Kursları 20.04.2020

Türkçe: Veri Bilimi: Son 1 saat: Veri Bilimi Kursu ( Türkçe ) https://udemy.com/course/veri-bilimi-icin-python/?couponCode=E8AC8ED5D0C4F58ABD72 DNS ve İnternetin Sırları Eğitimi: https://www.udemy.com/course/dnsinternetin/ İngilizce Kurslar: Corporate Accounting for Beginnershttps://bit.ly/34PzFM5———————————-Accounting for Companies – Issue of Debentureshttps://bit.ly/2VLLkrn———————————-Complete CSS3 and Bootstrap...

Günün Ücretsiz Udemy Kursları 19.04.2020

Günün Ücretsiz Udemy Kursları 19.04.2020

Türkçe Kurslar: Kişisel Gelişim: https://www.udemy.com/course/iyi-bir-kisisel-gelisim-plani-nasil-yapilir/ Kodlamada içerik Geliştirme: https://www.udemy.com/course/kodlama-derslerinde-icerik-zenginlestirme/?couponCode=F253202D139115D5CA26 caniasERP: https://www.udemy.com/course/caniaserp-genel-bilgilendirme-egitimi/?&utm_source=bugraayan.com Metin yazarı olarak çalışma eğitimi: https://www.udemy.com/course/freelance-yazar-olma/?&utm_source=bugraayan.com Etik Hacker Eğitimi: https://www.udemy.com/course/ileri-seviye-etik-hacker-egitimi-metasploit-ile-uygulamal/?deal_code=&utm_source=bugraayan.com İngilizce Kurslar: English Grammar tenses & structureshttps://bit.ly/2VnmOhf ———————————-Complete English Punctuation Course. English Writing...

Günün Ücretsiz Kursları 18.04.2020

Günün Ücretsiz Kursları 18.04.2020

Dijital Terimler: Geleceğin Dünyası: https://www.udemy.com/course/dijital-terimler-gelecegin-dunyas/ Topluluk Önünde Konuşma Sanatı:https://www.udemy.com/course/topluluk-onunde-konusma-sanat/ Mutlu Olmak: bugraayan.comhttps://www.udemy.com/course/mutlu-olmak/ Başarı Yasaları ile Yeni Bir Hayata Kucak Açın:https://www.udemy.com/course/zengin-olmann-altn-yasalar/ Mikro Alışkanlıklar:https://www.udemy.com/course/mikro-alskanlklar/ Sabah Rutini ile Momentum Kazanmak: bugraayan.comhttps://www.udemy.com/course/sabah-rutini-ile-momentum-kazanmak/ Üretken bir Öğrenci Olmak:https://www.udemy.com/course/uretken-bir-ogrenci-olmak/ Tensoflow: https://www.udemy.com/course/tensorflow-2x-a-kisa-bir-giris/...

Günün İngilizce Udemy Kursları 17.04.2020

Günün İngilizce Udemy Kursları 17.04.2020

Günün İngilizce Udemy kursları: Learn and Understand JavaScript From Scratchhttps://bit.ly/2VAxrvN———————————-The Complete Java Course – Learn From Scratchhttps://bit.ly/3biocqK———————————-HTML, JavaScript, & Bootstrap – Certification Coursehttps://bit.ly/2VzYTtM———————————-JavaScript & jQuery – Certification Course for Beginnershttps://bit.ly/2XJsYtq———————————-Google Classroom made EASY (for...

Günün Ücretsiz Türkçe Eğitimleri 17 Nisan 2020

Günün Ücretsiz Türkçe Eğitimleri 17 Nisan 2020

Laravel 6 Uygulamalı Sıfırdan İleri Seviye Eğitimi : https://www.udemy.com/course/laravel-egitimi/?couponCode=EVDEKALLARAVEL Sıfırdan İleri Seviye Facebook / Instagram Reklamcılığı https://www.udemy.com/course/facebook-instagram-sosyal-medya-pazarlama-kursu/?couponCode=FACEINSTAMART2020 Erasmus+ Proje Yazma Eğitimi: bugraayan.com arakladım https://www.udemy.com/course/ka101_projesi_nasil_yazilir/ Siber Güvenlik: https://www.udemy.com/course/gokhanmuharremoglu/ ankara escort – ankara escort bayan –...

Günün Ücretsiz Eğitimleri – 16 Nisan 2020

Günün Ücretsiz Eğitimleri – 16 Nisan 2020

Günün Ücretsiz Türkçe Kursları: Geometri -Örnek Soru Çözümleri-TYT-YKS: https://www.udemy.com/course/geometri-ornek-soru-cozumleri-tyt-yks/ Artırılmış Gerçeklik-4: https://www.udemy.com/course/artrlms-gerceklik-4/ Geometri Eğitimi: https://www.udemy.com/course/geometri/ Adobe Premiere Pro Yeni Başlayanlar ve Öğrenciler İçin: https://www.udemy.com/course/adobe-premiere-pro-egitimi/ Yazarlık Eğitimi: https://www.udemy.com/course/kisahikaye/ Gençler için İnovasyon: https://www.udemy.com/course/gencler-icin-inovasyon/ Kişisel Eğitim: https://www.udemy.com/course/zengin-olmann-altn-yasalar/...