Tagged: udemy para kazanma

Günün Ücretsiz Udemy Kursları

Günün Ücretsiz Udemy Kursları

Aşağıdaki kursları bugraayan.com koduyla 3 gün boyunca ücretsiz alabilir, ömür boyu faydalanabilirsiniz. EXCEL: https://www.udemy.com/course/excelogreniyorum/?couponCode=BUGRAAYAN.COM DİJİTAL PAZARLAMA: https://www.udemy.com/course/3-kurs-bir-arada-dijital-pazarlama-e-ticaret-seo/?couponCode=BUGRAAYAN.COM bugraayan.com Adobe Connect Kullanımı ve Canlı Sınıf Eğitmenliği: https://www.udemy.com/course/adobe-connect-ve-sanal-sinif-egitmenligi/?couponCode=BUGRAAYAN.COM Başlangıç Seviyesinden Profesyonel Seviyeye Java Kursu(2020): https://www.udemy.com/course/baslangc-seviyesinden-profesyonel-seviyeye-java-kursu2020/?couponCode=ILKBAHARHEDIYESI @machineelearning...

Günün Ücretsiz Udemy Kursları

Günün Ücretsiz Udemy Kursları

Solar Enerji Temel Eğitimi http://bit.ly/solarenerjiegitim Hijyen Eğitimi http://bit.ly/hijyenegitim Sıfırdan Profesyonel After Effects Öğrenin https://www.udemy.com/course/sifirdan-profesyonel-after-effects-ogrenin/ Üretken bir Öğrenci Olmak https://www.udemy.com/course/uretken-bir-ogrenci-olmak/ bugraayan.com Sıfırdan İleri Düzey Bilgisayar Donanımı Eğitimi https://www.udemy.com/course/sfrdan-ileri-duzey-bilgisayar-donanm-egitimi/ A-Z™|Google GSuite Uygulamaları (Drive,Sheets,Slides,Docs) https://www.udemy.com/course/google-gsuite-kursu/ Youtuber olma...

Günün Ücretsiz Udemy Kursları

Günün Ücretsiz Udemy Kursları

Türkçe Kurslar: Java SE ( Standart Edition ) Programlama Eğitimi https://bit.ly/3fsjF7C Toltek Bilgelik Öğretisi: Dört Anlaşma http://bit.ly/dortanlasma C# Dersleri : Adım Adım Sıfırdan – İleriye https://www.udemy.com/course/csharpders/?deal_code=&utm_source=aff-campaign&utm_medium=udemyads&utm_term=Homepage&utm_content=Textlink&utm_campaign=Admitad-default&admitad_uid=6527df00fcc8f409bb04c1f0340cb60e&publisher_id=1274358 Github ile Açık Kaynak Projelere Katkıda Bulunmak https://www.udemy.com/course/github-ile-ack-kaynak-projelere-katkda-bulunmak/...

Günün Ücretsiz Udemy Kursları

Günün Ücretsiz Udemy Kursları

Php-Mysql-Retrofit Kullanarak Android Projeleri Geliştirme https://www.udemy.com/course/web-servislerle-android-uygulamalar-gerceklestirme/?deal_code=&utm_source=aff-campaign&utm_medium=udemyads&utm_term=Homepage&utm_content=Textlink&utm_campaign=Admitad-default&admitad_uid=58b02e6fc3e545d39923507f1575be0c&publisher_id=1274358 Zindelik ve Canlılık İçin Antrenman & Egzersiz Planı https://www.udemy.com/course/zindelik-ve-canllk-icin-antrenman-egzersiz-plan/ Veri Bilimi ve Yapay Zekaya Giriş https://www.udemy.com/course/veri-bilimi-ve-yapay-zekaya-giris/ İngilizce Kurslar: Find and Close Clients for Social Media Marketing FASThttps://bit.ly/2L00wMz———————————-How to...

Günün Ücretsiz Udemy Kursları

Günün Ücretsiz Udemy Kursları

Sıfırdan İleri Seviye E-Ticaret Sitesi Yapma (PHP+MYSQL) https://www.udemy.com/course/sifirdan-ileri-seviye-php-pdo-e-ticaret-web-sitesi-yapma/?deal_code=&utm_source=aff-campaign&utm_medium=udemyads&utm_term=Homepage&utm_content=Textlink&utm_campaign=Admitad-default&admitad_uid=37e8d1ea7c54098e5a44df86957ed573&publisher_id=1274358 Dijital Ebeveynlik Eğitimi https://www.udemy.com/course/dijital-ebeveynlik/?deal_code=&utm_source=aff-campaign&utm_medium=udemyads&utm_term=Homepage&utm_content=Textlink&utm_campaign=Admitad-default&admitad_uid=bf6c9039e4920630e8175b790a1fd1c5&publisher_id=1274358 Özgeçmiş (CV) Hazırlama ve Mülakat Teknikleri https://www.udemy.com/course/ozgecmis-cv-hazrlama-ve-mulakat-teknikleri/?couponCode=MULAKAT01&deal_code=&utm_source=aff-campaign&utm_medium=udemyads&utm_term=Homepage&utm_content=Textlink&utm_campaign=Admitad-default&admitad_uid=6965e66f8ed663433063b9d783ab96aa&publisher_id=1274358 Hacking Laboratuvarınızı Oluşturun https://www.udemy.com/course/creating-hacking-lab/?couponCode=MAYIS5&deal_code=&utm_source=aff-campaign&utm_medium=udemyads&utm_term=Homepage&utm_content=Textlink&utm_campaign=Admitad-default&admitad_uid=e963bebd78d78e3f47c2423e043e6a67&publisher_id=1274358 Davud Hoca ile PHP ile Nesne Yönelimli Programlama https://www.udemy.com/course/gorseltv-php-ile-nesne-yonelimli-programlama-oop/ İngilizce Kurslar:...

Günün Ücretsiz Udemy Eğitimleri

Günün Ücretsiz Udemy Eğitimleri

Türkçe: Sosyal Medya İçin Uygulamalı Photoshop 2018 Eğitimi https://www.udemy.com/course/photoshop-egitimi-seti/?deal_code=&utm_source=aff-campaign&utm_medium=udemyads&utm_term=Homepage&utm_content=Textlink&utm_campaign=Admitad-default&admitad_uid=f0fc3a85d5f202b4a14685d6f93c5258 Psikoloji ve Alt Alanları https://www.udemy.com/course/psikoloji-ve-alt-alanlar/?deal_code=&utm_source=aff-campaign&utm_medium=udemyads&utm_term=Homepage&utm_content=Textlink&utm_campaign=Admitad-default&admitad_uid=29534561277f784025be5ff3545056df Kadın Saç Kesim Teknikleri : https://www.udemy.com/course/kadin-sac-kesim-teknikleri-graduasyon-bob/?deal_code=&utm_source=aff-campaign&utm_medium=udemyads&utm_term=Homepage&utm_content=Textlink&utm_campaign=Admitad-default&admitad_uid=8a732f8035b651415cebca73c2451e1e Flutter ile Mobil Uygulama Geliştirme derslerihttps://www.youtube.com/playlist?list=PLVR0OGiP4Ky9VQUSthzimF-BqeBp1YWcU Kotlin ile Mobil Uygulama Geliştirme dersleri https://www.youtube.com/playlist?list=PLVR0OGiP4Ky_x69HfEbrhlpbGUvpQ3_JE İngilizce:...

Günün Ücretsiz Eğitimleri

Günün Ücretsiz Eğitimleri

Türkçe: Amazon Dropshipping: https://www.udemy.com/course/amazondropshippingdersleri/?deal_code=&utm_source=aff-campaign&utm_medium=udemyads&utm_term=Homepage&utm_content=Textlink&utm_campaign=Admitad-default&admitad_uid=0c0fa122136abb53d87773a70a70d746 Youtuber olma: https://www.udemy.com/course/youtube-youtuber-ile-ogrenilir/?deal_code=&utm_source=aff-campaign&utm_medium=udemyads&utm_term=Homepage&utm_content=Textlink&utm_campaign=Admitad-default&admitad_uid=a85ed6b074ddcf2f2ab2c6f49194495e E-Mail Marketing: https://www.udemy.com/course/e-mail-marketing-sirlari-2019-istediginiz-e-maile-ulasin/?deal_code=&utm_source=aff-campaign&utm_medium=udemyads&utm_term=Homepage&utm_content=Textlink&utm_campaign=Admitad-default&admitad_uid=4558b85bce099bb79a62a2cb70532682 Fitness Eğitimi: https://www.udemy.com/course/zindelik-ve-canllk-icin-antrenman-egzersiz-plan/?deal_code=&utm_source=aff-campaign&utm_medium=udemyads&utm_term=Homepage&utm_content=Textlink&utm_campaign=Admitad-default&admitad_uid=572c363f775cf7cd9f85bb9b584121d4Yeni Başlayanlar için Temel Sql Eğitimi 1 https://www.udemy.com/course/yeni-baslayanlar-icin-temel-sql-egitimi-1/Dijital Pazarlamaya Giriş, Dijital Pazarlama Temelleri https://www.udemy.com/course/dijital-pazarlamaya-giris/ Danışmanlık: Başkalarına Yardım Ederek Para Kazanın https://www.udemy.com/course/danismanlik-baskalarina-yardim-ederek-para-kazanin/Proje Üzerinden...

Günün Ücretsiz Udemy Kursları 19.04.2020

Günün Ücretsiz Udemy Kursları 19.04.2020

Türkçe Kurslar: Kişisel Gelişim: https://www.udemy.com/course/iyi-bir-kisisel-gelisim-plani-nasil-yapilir/ Kodlamada içerik Geliştirme: https://www.udemy.com/course/kodlama-derslerinde-icerik-zenginlestirme/?couponCode=F253202D139115D5CA26 caniasERP: https://www.udemy.com/course/caniaserp-genel-bilgilendirme-egitimi/?&utm_source=bugraayan.com Metin yazarı olarak çalışma eğitimi: https://www.udemy.com/course/freelance-yazar-olma/?&utm_source=bugraayan.com Etik Hacker Eğitimi: https://www.udemy.com/course/ileri-seviye-etik-hacker-egitimi-metasploit-ile-uygulamal/?deal_code=&utm_source=bugraayan.com İngilizce Kurslar: English Grammar tenses & structureshttps://bit.ly/2VnmOhf ———————————-Complete English Punctuation Course. English Writing...

Günün Ücretsiz Kursları 18.04.2020

Günün Ücretsiz Kursları 18.04.2020

Dijital Terimler: Geleceğin Dünyası: https://www.udemy.com/course/dijital-terimler-gelecegin-dunyas/ Topluluk Önünde Konuşma Sanatı:https://www.udemy.com/course/topluluk-onunde-konusma-sanat/ Mutlu Olmak: bugraayan.comhttps://www.udemy.com/course/mutlu-olmak/ Başarı Yasaları ile Yeni Bir Hayata Kucak Açın:https://www.udemy.com/course/zengin-olmann-altn-yasalar/ Mikro Alışkanlıklar:https://www.udemy.com/course/mikro-alskanlklar/ Sabah Rutini ile Momentum Kazanmak: bugraayan.comhttps://www.udemy.com/course/sabah-rutini-ile-momentum-kazanmak/ Üretken bir Öğrenci Olmak:https://www.udemy.com/course/uretken-bir-ogrenci-olmak/ Tensoflow: https://www.udemy.com/course/tensorflow-2x-a-kisa-bir-giris/...

Günün İngilizce Udemy Kursları 17.04.2020

Günün İngilizce Udemy Kursları 17.04.2020

Günün İngilizce Udemy kursları: Learn and Understand JavaScript From Scratchhttps://bit.ly/2VAxrvN———————————-The Complete Java Course – Learn From Scratchhttps://bit.ly/3biocqK———————————-HTML, JavaScript, & Bootstrap – Certification Coursehttps://bit.ly/2VzYTtM———————————-JavaScript & jQuery – Certification Course for Beginnershttps://bit.ly/2XJsYtq———————————-Google Classroom made EASY (for...